Кримінальне право

Не даремно є народна приказка: «від тюрми та від чуми не зарікайся». В сучасному суспільстві кожна особа вважає, що кримінальне право – це скоріше те, з чим стикаються герої гостросюжетної літератури чи кінофільмів. Або ж, що це її не стосується та ніколи не буде стосуватися. Але практика показує, що кожен може стикнутися з таким досвідом. Якщо Ви не вчиняєте і не схильні вчиняти кримінальні правопорушення, то це не означає, що правопорушення не може бути вчинено щодо Вас чи члена Вашої сім’ї. Часто трапляється, що особу притягують до відповідальності за вчинення необережного кримінального правопорушення, оскільки вона лише злегковажила у своїй поведінці, чи порушила певні правила, про які навіть і не знала. Один необережний рух кермом, неправильна оцінка дорожньої обстановки, перебування у стані сп’яніння, і якщо життя чи здоров’я Ваших пасажирів чи інших учасників дорожнього руху поставлене під загрозу, притягнення до кримінальної відповідальності гарантоване. Часто можна стати жертвою шахраїв, які знаходять кожного разу нові способи незаконно отримати Ваші кошти. Інколи взагалі трапляється, що Ваша зустріч з кримінальним правом може розпочатися раптово з обшуку у Вашому домі. Ніхто не убезпечений від можливих неправдивих звинувачень чи неправомірних дій окремих працівників правоохоронних органів.   

У всіх цих випадках, незалежно від Вашого статусу в кримінальному провадженні, чи як підозрюваний, обвинувачений, засуджений, чи як потерпілий, цивільний позивач, без кваліфікованої правової допомоги не обійтися.

Адвокат не лише здійснює представництво в суді, його робота є багатогранною. Це і спілкування з правоохоронними органами чи з «протилежною» стороною, і аналіз документів, і отримання доказів. Залучення адвоката підозрюваним чи обвинуваченим якщо і не дасть можливість вийти «сухим із води», то може суттєво покращити становище такої особи. Правильна оцінка ситуації та вибір поведінки – визнання чи невизнання вини, необхідність та можливість укласти угоду в кримінальному провадженні, суттєво допоможе, а й в окремих випадках в поєднанні з спростуванням адвокатом доказів може привести, в кінцевому випадку до уникнення кримінальної відповідальності. 

Для потерпілого, навпаки, насамперед, важливо, щоб винна особа була притягнена до відповідальності, або ж відшкодувала заподіяну шкоду. КПК України побудований таким чином, що потерпілий є найменш захищеним учасником кримінального провадження. В обвинуваченого, особливо який користується правовою допомогою адвоката, є широкий спектр способів уникнення відповідальності, чи її мінімізації, уникнення відшкодування шкоди. В такому разі лише кваліфікована правова підтримка може допомогти у боротьбі з різними «хитрощами».

В будь якому разі при зверненні до адвоката Ви, як мінімум, дізнаєтеся про перспективи Вашої справи, можливість та шляхи досягнення бажаного можливого для Вас результату.  

При зверненні до нас Ви можете отримати консультацію:

  • щодо притягнення до кримінальної відповідальності;
  • щодо можливості звільнення від кримінальної відповідальності;
  • щодо можливості та необхідності укладення угоди в кримінальному провадженні;
  • щодо питань, пов’язаних з відшкодуванням шкоди;
  • щодо перспектив кримінального провадження;
  • щодо відбування покарання, звільнення від його відбування.

Окрім надання консультацій при зверненні до нас, надаємо повний комплекс юридичних послуг в кримінальному провадженні:

  • здійснюємо аналіз матеріалів кримінального провадження;
  • здійснюємо представництво як на досудовій стадії кримінального провадження, так і в судах усіх інстанцій, а також перед органами виконання покарань;
  • здійснюємо переговори з потерпілим (обвинуваченим) та супровід угод в кримінальному провадженні 

 

Наше гасло – «від дійсного до можливого». Ми прикладемо усіх зусиль, усіма можливими законними методами для того, щоб Ваша дійсна ситуація стала якнайбільш бажаним можливим результатом.