Скасування депортацій ( SIS)

Однією з потреб кожної людини є потреба в розвитку. І часто одним з його елементів є здійснення подорожей, насамперед в країни Європейського Союзу. У зв’язку з можливістю для громадян України подорожувати до країн ЄС без візи частка українців, які тимчасово перебувають на території європейських країн значно зросла. Значна частина громадян України перебуває на території країн – членів Шенгенської угоди з метою навчання або ж працевлаштування, а для когось – це пошук бізнес партнерів, ділові зустрічі, підписання угод чи контрактів. Однак, незнання законодавства країн ЄС, насамперед правил перебування на їх території, або ж навіть помилка у розрахунках днів безвізового перебування, може мати обтяжливі наслідки, оскільки на порушника може бути накладене покарання у виді не лише штрафу, а й заборони в’їзду на територію країн Шенгенської зони на визначений термін. Часто буває, що в особи наявні несплачені штрафи, про які вона навіть не здогадувалася, або ж, на думку правоохоронних органів, вона причетна до скоєння правопорушення чи була його свідком. В такому разі особа може дізнатися про такі перешкоди при подачі документів для отримання візи або ж взагалі при перетині кордону, що може стати для неї неприємним сюрпризом.   

В такому разі слід правильно оцінити обстановку, а також оперативно обрати спосіб захисту своїх прав, що без юридичної підтримки самостійно здійснити складно, а й подекуди неможливо. Заплутаним є не лише законодавство України, а й законодавство ЄС та окремих держав-членів. 

Адвокат не лише здійснює представництво в суді, його робота є багатогранною. Це і спілкування з компетентними органами державної влади, аналіз матеріалів справи. Враховуючи особливості процедур, пов’язаних з інформаційною системою SIS часто суттєве значення має робота, пов’язана з пошуком, отриманням та усуненням безпосередньої причини внесення особи до відповідної бази даних.

В будь якому разі при зверненні до адвоката Ви, як мінімум, дізнаєтеся про перспективи Вашої справи, можливість та шляхи досягнення бажаного можливого для Вас результату.  

При зверненні до нас Ви можете отримати консультацію:

  • щодо можливості оскарження рішення про депортацію (зобов’язання до повернення);
  • щодо можливості зняття чи скасування запису в інформаційній системі SIS або в національних реєстрах «небажаних» осіб;
  • щодо причини наявності запису в інформаційній системі SIS або в національних реєстрах «небажаних» осіб та шляхів їх усунення.

Окрім надання консультацій при зверненні до нас, надаємо повний комплекс юридичних послуг:

  • подання запиту до Шенгенської інформаційної системи (SIS) та (або) Бази іноземців, в’їзд чи перебування яких на території Республіки Польща є небажаним, щодо факту внесення персональних даних особи, причин та терміну внесення.
  • скасування депортації у разі внесення персональних даних особи до Шенгенської інформаційної системи (SIS) та (або) Бази іноземців, в’їзд чи перебування яких на території Републіки Польща є небажаними (Wykaz cudzoziemcow)
  • анулювання запису в системі SIS у зв’язку з закінченням терміну депортації (заборони в’їзду)
  • видалення запису в системі SIS у зв’язку з безпідставним чи незаконним його внесенням
  • оскарження заборони в’їзду на Територію Республіки Польща та (або) країн Шенгенської зони, що винесена на підставі рішення Коменданта Застави Прикордонної Варти Республіки Польща

 

Наше гасло – «від дійсного до можливого». Ми прикладемо усіх зусиль, усіма можливими законними методами для того, щоб Ваша дійсна ситуація стала якнайбільш бажаним можливим результатом.