Транспорт

Якщо Ви водій транспортного засобу, його власник чи користувач, велика ймовірність того, що Ви рано чи пізно порушите правила дорожнього руху. Для цього не обов’язково бути злісним правопорушником, оскільки часто для вчинення правопорушення достатньо долі секунди. Одна помилка в дорожній обстановці, неуважність на дорозі, і щодо Вас може бути складено протокол чи постанова про адміністративне правопорушення. Спектр правопорушень, за які настає адміністративна відповідальність досить широкий і охоплює  різноманітні правопорушення, –  вчинення одних може загрожувати порівняно невеликим штрафом, а за вчинення інших на деякий час можна позбутися водійських прав або ж в окремих випадках взагалі втратити транспортний засіб. Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, перетин суцільної лінії дорожньої розмітки чи виїзд на зустрічну смугу, порушення правил проїзду перехресть чи проїзд на червоний сигнал світлофора, зупинка автомобіля в місці, на якому стоянка чи зупинка заборонена, – усі ці дії може вчинити кожен водій, навіть найбільш порядна та законослухняна особа. Найбільш обтяжливим для водія є покарання за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння, оскільки це і значний штраф, і безумовне позбавлення права керування транспортним засобом, а інколи – громадський осуд, притягнення до дисциплінарної відповідальності або ж взагалі – звільнення з роботи. Особливо неприємною є ситуація, коли Вас з невідомих причин взагалі безпідставно притягують до адміністративної відповідальності, а працівники правоохоронних органів, діючи щодо Вас, порушують законодавство. Окрім цього, адміністративна відповідальність часто поєднується з цивільно-правовою, де фінансові вимоги можуть складати значні суми. Досить часто постанова в справі про адміністративні правопорушення виступає одним з основних доказів, який підтверджуватиме факт заподіяння шкоди при розгляді справи судом в порядку цивільного судочинства, або ж буде доказом наявності підстав для звільнення особи з роботи. Трапляються випадки, що окремі особи використовують порушення іншою особою окремих правил як засіб тиску чи впливу на таку особу, особливо в трудових правовідносинах. 

 Кодекс України про адміністративні правопорушення був прийнятий ще у 1984 році. За час свого існування він зазнав більше сотні змін та доповнень та зазнає їх кожного місяця, тому особі без юридичної освіти складно зорієнтуватися в питаннях, які можуть мати суттєве значення. Особливістю кодексу є те, що якщо особа, яка склала протокол чи постанову в справі про адміністративне правопорушення, при їх складенні не дотрималася якоїсь норми, не зазначила відомості, які вимагає закон, – такий протокол вважатиметься неналежно складеним і не може бути доказом, а постанова підлягатиме скасуванню. Часто посадові особи, які мають право складати постанову чи протокол в справі про адміністративне правопорушення не враховують обставин, які зобов’язані враховувати; порушують норми законодавства при складенні протоколу чи постанови, або ж використовують недопустимі технічні засоби. Таким чином можна уникнути відповідальності навіть за наявності вини. У всіх цих випадках, незалежно від Вашого статусу в провадженні в справах про адміністративні правопорушення, кваліфікована юридична допомога може суттєво покращити Ваш стан. 

Адвокат не лише здійснює представництво в суді, його робота є багатогранною. Це і спілкування з правоохоронними органами, і аналіз протоколу про адміністративне правопорушення на предмет правильності його складення, інших документів, і отримання доказів. КУпАП має суттєві недоліки та прогалини, які при вмілому їх застосуванні справді дозволяють особі вийти «сухим із води», навіть неодноразово, застосовуючи для захисту виключно законні методи. 

В будь якому разі при зверненні до адвоката Ви, як мінімум, дізнаєтеся про перспективи Вашої справи, можливість та шляхи досягнення бажаного можливого для Вас результату.  

При зверненні до нас Ви можете отримати консультацію:

  • щодо притягнення до адміністративної відповідальності;
  • щодо правильності оформлення матеріалів про адміністративне правопорушення;
  • щодо можливості закриття провадження у зв’язку зі спливом строків давності;
  • щодо питань, пов’язаних з відшкодуванням шкоди, іншими видами цивільно-правової , дисциплінарної, матеріальної відповідальності;
  • щодо перспектив провадження в справах про адміністративні правопорушення;
  • щодо особливостей та строків сплати штрафу, можливості повернення вилучених предметів.

Окрім надання консультацій при зверненні до нас, надаємо повний комплекс юридичних послуг в кримінальному провадженні:

  • здійснюємо аналіз матеріалів в справах про адміністративні правопорушення;
  • здійснюємо представництво в судах усіх інстанцій, а також перед іншими суб’єктами, які уповноважені здійснювати розгляд справ про адміністративні правопорушення;

Наше гасло – «від дійсного до можливого». Ми прикладемо усіх зусиль, усіма можливими законними методами для того, щоб Ваша дійсна ситуація стала якнайбільш бажаним можливим результатом.